Anasayfa Site Haritası
TR EN  
 
Firma Hakkında

Yaşam alanları ve endüstriyel tesisler için mekanik ve teknolojik tesisat-montaj işlerinin tasarım, malzeme tedarik, uygulama, test-devreye alma,  bakım-onarım, işletme ,alım satım hizmetlerini vermek üzere kurulan ÖZMAK, bu kuruluş hedefine güven ve kaliteyle hizmet edebilmek için emin  adımlarla ilerlemektedir.

ÖZMAK, ileri teknolojileri ve zaman yönetimini kullanarak ürettiği çözümlerle standartlara, çevreye ve topluma saygılı, hızlı ve dürüst çalışmayı ana hedef edinmiştir.

Çalışanlarımızın konularındaki  deneyimi ve çalışmalarındaki hassasiyetleri, siz değerli müşterilerimize   tasarım aşamasından başlayan, taahhüt  dönemi boyunca devam eden ve garanti süresinin sonuna kadar süren eksiksiz  ve kesintisiz bir hizmet  sunmamızı  sağlamaktadır.

Vizyonumuz;
Türkiye'de sektöründe öncü ve güvenilir bir kuruluş olmak, daha sonra buradan aldığı güçle ülkesinin taahhüt dinamizmini Yurtdışı piyasasında güven ve  kaliteyle temsil etmektir.  

Misyonumuz;
Mühendislik gerçeklerine uygun, doğru çözümlerle, kalite ve tam zamanında anlayışını kendine ilke edinerek, müşteriye değer kazandırmak.

Değerlerimiz;

  • Girişimci, Yenilikçi ve Öncü Yapımız,
  • Takım Ruhumuz,
  • Hedeflerimiz
  • Çözüm Odaklılığımız
  • Değer Katma Bilincimiz
  • Güvenilirliğimiz,
İnsana ve Doğaya Saygımız

 
   
 
proje yönetimi
proje yönetimi
insan kaynakları
insan kaynakları
Şirket logo değişikliği
Yeni Yıl Temennisi
 
 
KurumsalFaaliyet Alanlarımız Projeler Sosyal Sorumlulukİletişim
Copyright © 2017 Özmak Tüm hakları saklıdır
 
 
Anasayfa Site Haritası
TR EN